Mumsy Natural® seçkin eczanelerde ve internette satışta!

Doğumdan önce ve sonra Mumsy Natural® emzirme ürünlerini kullanan anneler göğüs ucu yaraları ve ağrılarını yaşamadan bebeklerini daha uzun süre emziriyor.

Annelerin bebeklerini daha uzun süre emzirebilmeleri için birçok ürün geliştiren markanın ürün portföyünde; saf ve güvenilir göğüs ucu kremi Mumsy Natural® Göğüs Ucu Bakım Kremi, Mumsy Natural Göğüs Ucu temizlik losyonu ve anne sütünü artırmaya yönelik besin takviyeleri bulunmaktadır.

Mumsy Natural® cam ambalajda tüketiciye ulaşıyor

Mumsy Natural® doğal ve organik içeriğe sahip ürünleri için sağlıklı cam ambalajı tercih ediyor. Ürünlerinin içeriğinde bulunan organik ve ekolojik aktifleri en sağlıklı ambalajda tüketicisi olan anneler ulaştırıyor.

Mumsy Natural ürünlerini hepsiburada.com işbirliğinde internetten edinebilirsiniz.

m natural krem

1 thought on “Mumsy Natural Türkiye’de!

  1. İlk bebeğimi beklerken bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine amerikadan satın almıştım. Mumsy natural göğüs ucu yarası kremi sayesinde göğüs ucu yaralarım hemen düzelmişti. Bir daha da çatlak oluşmasın diye de hep kullandım. İkinci bebeğim yolda ve uzun zamandır Türkiye’de satışınızı bekliyorum. Bebeğim doğmadan hem göğüs ucu yarası kreminden hem de göğüs ucu temizlik losyonundan satın almak istiyorum. Lütfen en kısa zamanda satın almak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *