Mumsy Natural, kendisi ve bebeği için her zaman en doğalı ve en sağlıklısını arayan anneler için yaratıldı.

1995 yılında San Francisco’da küçük bir aroma terapi stüdyosunda temelleri atılan Mumsy Natural, artık Türkiye’de, yakında Avrupa Birliği ülkelerinde!

 

2 Haziran 1995 yılında Ludmilla Hanım’ın, Amerika Birleşik Devletleri San Fransisco şehrinde işletmeye başladığı küçük bir aroma terapi stüdyosu, doğal bakım terapileri ile kısa zamanda tanındı, birçok ünlünün doğal bakım adresi oldu. 2009 yılında hem stüdyonun işletilmesi hem de kozmetik reçetelerini geliştirmek üzere Türk kadın girişimci ortağı ile çalışmaya başladı. 2012 yılında tüm reçetelerin haklarını ve stüdyonun işletmesini devralan Türk ortağın girişimleri ile doğal cilt bakım reçetelerini markalaştırmak üzere büyüyen aroma terapi stüdyosu, arge çalışmaları ve uzun yıllar süren klinik çalışmaların sonucu ortaya çıkan doğal kozmetik ürünlerini bugün Mumsy Natural markası ile Amerika’da ve Türkiye’de anneler ve bebeklerine sunuyor.

Mumsy Natural yenidoğanlar, bebekler, çocuklar, hamilelik öncesi ve sonrası dönemi için; bebekler, gebeler ve yeni annelere yönelik cildin özel tüm ihtiyaçlarına yenilikçi dermo kozmetik ürünler geliştirmektedir.

Annelerin bebeklerini daha uzun süre emzirebilmeleri için birçok ürün geliştiren markanın ürün portföyünde; saf ve güvenilir göğüs ucu kremi Mumsy Natural® Göğüs Ucu Bakım Kremi, Mumsy Natural Göğüs Ucu temizlik losyonu, cilt bakımlarının bir parçası olan en çok satan ürünleri arasında Doğal Pişik Kremi, Banyo ürünleri ve anne sütünü artırmaya yönelik besin takviyeleri bulunmaktadır.

Bir anne ve anne adayının temel bakımına yönelik ihtiyaçlarının yanı sıra, onların bu süreci en güzel, konforlu ve bilinçli bir şekilde tecrübe edebilmesi Mumsy Natural’in en önemli hedefi

Mumsy Natural® Göğüs Ucu yarası Kremi doğal ve organik içeriği sayesinde meme uçlarında gerginlik ve acı hissini azaltır, cilt elastikiyetini destekler ve cildin yumuşamasını ve rahatlamasını sağlar