ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME!

Değerli annelerimiz, tam kapanmaya bağlı olarak kargo hizmetlerinde yaşanan yoğunluk nedeni ile ürünlerinizin teslimatı normalden daha uzun sürebilir. Siparişlerinizi size ulaştırmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür eder, siparişlerde önceliklendirme yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

Mumsy Natural gönderimlerinde hangi kargo firmalarıyla çalışılıyor?

Türkiye sınırları içindeki siparişlerin gönderimleri sadece Yurtiçi Kargo ile yapılır. Standart gönderilerimiz 10 TL kargo ücreti ile faturalandırılır.  Toplu alımlar, toptan satışa yönelik siparişlerde, kargo ücreti gönderi ili, siparişin desi/hacim toplamı, kargo firması ve varsa kampanya bilgisine göre değişkenlik gösterir.

Siparişim kargo firması tarafından ne zaman teslim edilir?

Siparişiniz onaylandıktan sonra siparişiniz hazırlanır ve ardından kargo firmasına teslim edilir. Hafta içi her gün saat 12.00’a kadar verilen siparişler hazırlanarak, aynı gün kargoya teslim edilir.  Saat 12.00’dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün işleme alınarak, en geç 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra ürünlerinizin teslimat süresi, teslimatın yapılacağı adrese ve kargo firmasının teslimat süresine göre değişkenlik gösterebilir. Siparişinizin durumunu web sitesinde üyelik bilgilerinizin altında, email ile bilgilendirmeler yoluyla ve cep telefonunuza iletilen SMS’de yer alan kargo takip numarası ile yapabilirsiniz. 

Önemli Not! Salgın hastalık sebebi ile tam kapanma günlerinde yüksek iş yoğunluğu sebebiyle, bazı müşterilerimizin adreslerine teslimat hizmeti veren kargo şubeleri yoğunluk sebebi ile kota ile teslimat kabul etmektedir. Teslimatınız yukarıda belirttiğimiz süre içerisinde kota sebebiyle iletilemezse, ertesi gün gönderimi tekrar denenecek ve size teslimat durumu ile ilgili bilgi verilecektir.

Kargo teslimat adresinde beni bulamazsa ne olur?

Çalıştığımız kargo firması teslimat için iki kez adresinize gelir. İki ziyarette de teslimat adresinde kimseye ulaşamazlarsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonu bulunur. Kargo şubesi paketinizi 2 gün boyunca şubede bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Siparişiniz, Mumsy Natural’a teslim edildikten sonraki 1 iş günü içerisinde ücret iadesi yapılır. Bankanızın bu tutarı kart veya banka hesabınıza yansıtma süresi ise bankanızın işlem sürecine göre değişkenlik gösterir

Kargomu şubeden teslim alabilir miyim?

Sipariş sahibinin güvenliğini sağlamak amacıyla kargo firmasıyla yapılan anlaşma gereği kargo şubelerinden teslimat yapılmamaktadır. Ürünlerin teslimatı, belirlediğiniz teslimat adreslerine yapılır. Talep ettiğiniz durumlarda, paketinizi şubeden teslim almak isterseniz, paketinizin iletildiği kargo şubesiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.