Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Mumsy Natural’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Mumsy Natural’a başvurarak, iade koşulları* dahilinde, iade edeceğiniz ürünleri MNG Kargo sözleşme numaramızı kargo firmasına vererek iade gönderinizi yapabilirsiniz.

Ücretsiz kargo kampanyasından yararlandıktan sonra teslim almayı ihmal ettiğiniz yahut iade ettiğiniz siparişlerinizden kargo bedeli mahsup edildikten sonra iade ödemeniz gerçekleştirilir.

Eğer ürün iade koşullarını karşılamıyorsa ürün adresinize geri gönderilebilir.

İADE KOŞULLARI
Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, ürünün güvenlik bantlarının açılmamış olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler şunlardır:

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler,
Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,

Cayma hakkının sadece belli koşullarda geçerli olduğu ürünler şunlardır:

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olanlardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan kozmetik ürünler iade alınmaz.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ

İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından firmamızın iade kodu belirtilerek gönderildiği taktirde teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.
Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

– İade talebinizi email yolu ile tarafımıza iletmelisiniz. (iletisim@mumsynatural.com)
– İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Ürünün güvenlik bantları ve ambalajı açılmamalıdır.
– Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
– İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal sevk irsaliyesi (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
– İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargomuzun sözleşme numarasını belirterek iade gönderimi yapacağınızı kargo şubesine iletmelisiniz. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

Hediye Ürün İadeleri:

Mumsy Natural’da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

SİPARİŞ İPTALİ

Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Sipariş iptalinizi email yolu ile tarafımıza iletmelisiniz (iletisim@mumsynatural.com). Zamanında yapılmayan iptal işlemleri dolayısıyla ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır.

Ürün İade Adresi:
Mumsy Natural
Caferağa Mahallesi Saadettin Çıkmazı Sokak No: 5/2 Moda Kadıköy İstanbul

(MNG Kargo Sözleşme Numarası: 860059892)