Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Gizlilik Politikamız, kurumsal web sitesi www.mumsynatural.com gibi şirketimizin sunduğu çevrimiçi hizmetlerini (bundan sonra “Web Sitesi” olarak ifade edilecektir.) ziyaret ettiğinizde veya kullandığınızda vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla benimsediğimiz temel kuralları açıklamaktadır.

  • Mumsy Natural web site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi alabilir, blog yazılarımızı okuyabilir, insan kaynakları ve diğer detaylı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Mumsy Natural, müşterilerimize ait bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlama konusunda gerekli azami hassasiyeti göstermektedir.

Mumsy Natural, tüm çalışanlarının bu konuda gereken hassasiyeti en yüksek düzeyde gösterebilmesi için, yürütülen her türlü uygulama ve süreçte müşteri bilgilerinin korunması hususu önemle göz önünde bulundurulmaktadır.
Kurum ve müşterilerimize ilişkin tüm bilgilerin yetkisiz erişimlerden, hatalı kullanım ve değişikliklerden, bozulma ve yok edilmekten korunması; bilginin gizliliğinin, bütünlüğünün ve kullanılabilirliğinin sağlanması temel yaklaşımımızdır.

  • Müşterilerimizin kişisel verilerini korumak amacıyla şirketimizin sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Kişisel verilerin korunmasına ilişkin şirketimizin bilgilendirmelerine buradan ulaşabilirsiniz
  • Müşterilerimize ait bilgiler, müşterilerimizin onayı olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece üçüncü bir şahıs veya firma ile paylaşılmayacaktır.
  • Şirketimizin, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların markamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.
  • Web Sitemiz diğer web sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Gizlilik Politikamız’da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Bu sitelerin içerikleri Mumsy Natural tarafından denetlenmemekte ve bu sitelerin kullanımından doğabilecek her türlü zararlara karşı Mumsy Natural tarafından hiçbir garanti verilmemektedir.
  • Yasal mevzuat gereği çalışanlarımızın ve müşterilerimizin şirketimizde gerçekleştirdiği tüm işlemlerin kayıtları tam ve doğru şekilde, güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Yasal merciler tarafından talep edilmesi halinde müşteriye bilgi verilmeksizin sunulan bu bilgiler, hiçbir şekilde 3. kişilerle paylaşılmamaktadır.
  • Mumsy Natural, Gizlilik Politikamızı güncel tutmak ve ilgili mevzuatlara uygun hale getirmek adına önceden haber vermeksizin değişiklikler yapma hakkını saklı tutar. Gizlilik politikasında değişikliklerin gerçekleştirilmesi durumunda, güncellenen politika web sitemizde ilan edilecektir. Bu politika en son 09.07.2023 tarihinde güncellenmiştir.