Mumsy Natural, kendisi ve bebeği için her zaman en doğalı ve en sağlıklısını arayan anneler için yaratıldı.

Mumsy Natural , kuruluşundan bu yana emzirme uzmanlığı ile annelerin daha uzun süre emzirebilmeleri için onlara ihtiyaç duydukları ürün ve desteği sunuyor.

 

Yeni doğum yapan her iki kadından biri göğüs ucu yarası sebebiyle emzirirken zorlandığını, bazıları ise iyileşmeyen göğüs ucu yarası sebebiyle emzirmeyi bıraktığını belirtiyor. Peki ama bunun annelerin ve sağlıklı bir şekilde büyümek için anne sütüne ihtiyacı olan bebeklerimizin kaderi olduğunu kim söyledi?

Mumsy Natural yenidoğanlar, bebekler, çocuklar, hamilelik öncesi ve sonrası dönemi için; bebekler, gebeler ve yeni annelere yönelik cildin özel tüm ihtiyaçlarına yenilikçi dermo kozmetik ürünler geliştirmektedir.

Annelerin bebeklerini daha uzun süre emzirebilmeleri için birçok ürün geliştiren markanın ürün portföyünde; saf ve güvenilir göğüs ucu kremi Mumsy Natural® Göğüs Ucu Bakım Kremi, Mumsy Natural Göğüs Ucu temizlik losyonu ve anne sütünü artırmaya yönelik besin takviyeleri bulunmaktadır.

Bir anne ve anne adayının temel bakımına yönelik ihtiyaçlarının yanı sıra, onların bu süreci en güzel, konforlu ve bilinçli bir şekilde tecrübe edebilmesi Mumsy Natural’in en önemli hedefi

Mumsy Natural® Göğüs Ucu yarası Kremi doğal ve organik içeriği sayesinde meme uçlarında gerginlik ve acı hissini azaltır, cilt elastikiyetini destekler ve cildin yumuşamasını ve rahatlamasını sağlar